fbpx

Відгуки про Автошколу ЮТС

Отзывы о Автошколе ЮТС

Відгуки тут 👉 відгуки про автошколу

3 коментарі

Юлія · 27 Січня, 2024 о 3:39 pm

Рідко залишаю відгук, але не в цьому разі. Ось і закінчилося моє навчання в цій школі. По собі цей період мого життя залишив тільки найкріщі враження. Директор автошколи чудова людина від якого віє спокоєм, врівноваженнісю та доброзичливістю. Але мене покорив мій інструктор з практичних занять – Максим Віталійович. Людина, мета якої навчити учня, який потрапляє в його руки, бути справжнім водієм, вміти мислити, прораховувати варіанти на дорозі та аналізувати ситуацію. Максим Віталійович вміє роз’яснювати незрозумілі моменти і разом з учне радіє маленьким перемогам учня в момент навчання. Він вчасно виявляє слабкі місця учня при навчанні і досконало їх пропрацьовує. З цією людиною легко навчатися та засвоювати навички водіння, завжди невимушене спілкування зробить урок комфортним і вдалим. Велика подяка школі ЮТС в НАУ.

Ольга Ткаченко · 24 Жовтня, 2023 о 11:04 am

Щиро рекомендую автошколу! Всі мої очікування були виправдані! Прекрасна команда професіоналів і людей які вболівають за свою справу.

Гуру теорії ПДР Володимиру – доказ того, що з талановитим викладачем навіть нудне може бути цікавим та захопливим!

Дякую, найкращим інструкторам Максиму і Олександру, за терпіння, професіоналізм, за гнучкість, нестандартність, за гумор і за віру в мене.
Адміністратору Діані, за допомогу у вирішенні всіх організаційних питань.

Директору Олександру, бажаю реалізації всього задуманого, перемоги на невидимому фронті. Нехай грамотних водіїв, заряджених енергією позитиву, буде більшість на наших дорогах.

Вікторія · 25 Липня, 2023 о 6:49 pm

Чудова школа! Чудове керівництво, професійний персонал та доглянуті, комфортні авто! ЮТС у мене тепер one love!))) Прибіжу до них ще на парочку занять і на АКП перед покупкою власного авто)! Завдяки їм змогла отримати водійське посвідчення і впевнені практичні навики дійсно, без “додаткових оплат” і всього за місяць, так як і хотіла!
Саме по цій причині опинилася в ЮТС, так як перед тим, закінчивши повний курс в іншій школі ( а це, на хвилиночку, 7 місяців враховуючи і курси й очікування до здачі) ,
мені “не пощастило”) здати практику за всі 3 спроби. А враховуючи мій намір, “домовлятися” не входило ні в бюджет, ні в список бажань) Я дуже рада, що ЮТС зустрілися мені на шляху!
Мені порадили скільки краще взяти занять на докатку, перед повторною подачею на практичний іспит, все порахували, пояснили, допомогли заповнити необхідні документи, адміністратор заморочилася навіть з МОЇМИ (це як би мої проблеми, адже так Вам скажуть будь-де) документами на подачу і дістала якось моє свідоцтво про закінчення попереднього курсу, яке мені “не могли” дати чомусь ні та школа, ні МРЕО!!
Також, велика подяка інструктору Олександру! Заняття – кайф)) Навчить спокійно, з посмішкою та музичкою впевнено катати просторими вулицями міста або ж вузькими провулками менших населених пунктів області.
Ото ж тепер, рада та спокійна, законно катаю по справах скрізь, де потрібно! 🙂 Тому, ЮТС однозначно – рекомендасьйон))) усім майбутнім водіям, а школі – процвітання, побільше вдячних випускників, рівних і безпечних доріг та адекватних працівників наших держ.органів))) ДЯКУЮ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *