Вартість навчання в Автошколі ЮТС

Вартість навчання в автошколі в Києві

Скільки коштують права категорії В?

Якщо ви вирішили приєднатися до нашої автошколи, то виникає логічне питання про вартість навчання. Яка вартість навчання в автошколі залежить від обраного тарифу навчання, а тариф, безпосередньо від ваших навичок 😉 Повний курс навчання включає 64 години теоретичних занять та 40 годин практичних.

Вартість навчання в Автошколі ЮТС в Києві 👇

Теорія

📚 Теорія онлайн або аудиторія

🧐 Великий вибір груп

📜 Свідоцтво про закінчення автошколи

Водіння

🚘 60 хв. – 600 грн.

🚘 Курс 40 год. – 24 000

Пакет стандарт
(all inclusive)

💵 Фіксована вартість до кінця навчання

📚 Теорія онлайн або аудиторія

🚘 40×60 хв. занять з водіння

🔄 Ручна/автоматична КПП
(можливо MIX)

⛽️ Паливо враховано у вартість

📜 Свідоцтво про закінчення автошколи

Переваги навчання в нашій автошколі в Києві 🧐

Вартість навчання в автошколі в Україні

Сучасні класи

Наші автошколи обладнані новими меблями, технікою та навчальними матеріалами. У нас завжди чисто і затишно!

Вартість навчання в автошколі в Києві в 2024 році

Автомобілі

Великий вибір автомобілів на будь-який смак. Всі автомобілі в ідеальному технічному стані, чисті й доглянуті.

Отримати права категорії В в Києві

Знання та досвід

Структуровану, чітку і зрозумілу програму навчання, підкріплену багаторічним досвідом наших викладачів.

Здача на права в Києві

Нюанси і фішки

Ми не просто навчаємо правилам дорожнього руху, але й ділимося життєвим досвідом: як зупинити авто без гальм або керувати ним в разі заносу!

Вартість навчання в автошколі є важливим фактором, який впливає на вибір навчального закладу. Якщо ви мешкаєте в Києві та плануєте отримати посвідчення водія, то ця стаття допоможе вам зрозуміти, які пакети навчання пропонують автошколи у столиці та яка ціна на них.

Вибір пакету навчання

Кожна автошкола має різні пакети навчання з різними цінами. Зазвичай вони включають теоретичну та практичну підготовку. Перш за все, вам потрібно вирішити, який рівень підготовки ви бажаєте отримати та яка категорія автомобіля вас цікавить.

Наприклад, наша автошкола ЮТС пропонує різні пакети навчання з теоретичною підготовкою. Доступні вечірні групи і групи вихідного дня, онлайн та офлайн формати навчання. Ціни можуть змінюватися, тому краще зв’язуватися з адміністратором для отримання актуальної інформації або слідкувати на нашому сайті.

Додаткові заняття з водіння

Ми пропонуємо гнучку систему додаткових практичних занять для наших студентів. Ви можете взяти 1, 2, 3 чи більше занять з фіксованою оплатою за кожне заняття, залежно від ваших потреб.

Основні переваги наших додаткових практичних занять:

1. Гнучкий графік: Ви можете обрати кількість занять, яка вам потрібна. Нема потреби відразу записуватися на повний курс.
  2. Зручна доставка авто: Ми подаємо авто туди, де вам зручно. Ви не потребуєте додаткових витрат на дорогу до автошколи.
  3. Сучасні автомобілі: Всі наші авто сучасні, справні, чисті та комфортні. Ви будете навчатися на надійних та безпечних транспортних засобах.

Нехай ваша навчальна подорож буде приємною та результативною! 🚗📚

Додаткові витрати в процесі навчання

Під час навчання в автошколі є додаткові витрати, такі як:

ТипОписВартість
ФотоФотографія для оформлення документів.50 – 100 грн.
ЛітератураПідручники та матеріали для навчання.100 – 500 грн.
Медична довідкаОфіційний документ, що підтверджує вашу придатність до водіння.400 – 900 грн.
ТестиПроходження тестів з ПДР. Можливі безкоштовні та платні варіанти.~ 600 грн.
Теоретичний іспитЗдача теоретичного іспиту в СЦ.13 грн. + комісія банку
Практичний іспитЗдача практичного іспиту в СЦ.13 грн. + комісія банку
Посвідчення водіяОформлення посвідчення водія.254 грн. + комісія банку

Ці додаткові витрати є необхідними для оформлення документів та успішного проходження іспитів. Бажаємо вам успіхів у навчанні та безпечних доріг! 🚗📚