fbpx

Автошкола ЮТС на Борщагівці (НАУ)

Філія Автошколи ЮТС
Національний Авіаційний Університет, корпус 8


пр. Любомира Гузара 1

063 825-11-63

Відкрийте для себе захоплюючий світ водіння та отримайте навички, які зроблять вас впевненими на дорозі!

Автошкола (НАУ) на Борщагівці – це ідеальне місце для навчання водійському мистецтву. Розташована в корпусі університету НАУ №8, наша автошкола пропонує навчання водіїв транспортних засобів категорій «В» та «А».

Особливості

  • Досвідчені викладачі та інструктори: Наші викладачі та інструктори мають багатий практичний досвід і використовують власні методичні розробки, щоб забезпечити вам якісні теоретичні та практичні знання.
  • Якість навчання: Ми надаємо вам не тільки основні навички водіння, але й вчимо, як поводитися в непередбачуваних ситуаціях на дорозі. Ви навчитеся керувати автомобілем під час заносу, зупинятися в разі відмови гальмівної системи та паркуватися навіть на вузьких паркомісцях.
  • Безпека та здоров’я: Ми прагнемо забезпечити вашу безпеку на дорозі. Наш підхід в роботі полягає в тому, щоб вкладати душу в учня. Ми розуміємо, що ваше здоров’я і безпека залежать від якості нашого навчання.

Переваги

  • Онлайн та офлайн навчання теорії: Ми пропонуємо вам зручні варіанти навчання теорії – як онлайн, так і офлайн. Ви можете обрати той, який підходить вам найкраще.
  • Оплата частинами: Ми розуміємо, що навчання може бути фінансовою витратою. Тому ми пропонуємо можливість розрахуватися за навчання частинами – до 4-х платежів.
  • Нові автомобілі: Ви будете навчатися на сучасних та добре обладнаних автомобілях, що забезпечить вам комфорт та безпеку під час навчання.
  • Без додаткових оплат: Вартість навчання включає всі необхідні матеріали та послуги. Вам не доведеться платити за щось додатково.

Ми любимо свою роботу та прагнемо допомогти вам отримати права швидко та якісно. Приєднуйтесь до сім’ї наших задоволених учнів вже сьогодні! Запишіться на навчання зараз і отримайте першу заняття БЕЗКОШТОВНО. Без ризику та зобов’язань! Ми впевнені, що ви будете задоволені якістю нашого навчання та обслуговування.

Філіал на карті