Філії Автошколи ЮТС

Філія ВПУ 25

вул. Старосільська 2

Вище професійне училище №25

Ми – лідери в галузі водійських курсів в столиці, і ми раді запропонувати вам найкращі послуги навчання водінню за доступними цінами. Наші філії розташовані по всьому Києву, щоб забезпечити вам зручний доступ до якісних автомобільних курсів.

Наші філії:

• Філія в центрі (НПУ):
    • Адреса: Київ, вул. Пирогова 9
    • Розташування: У будівлі НПУ ім. Драгоманова, біля станції метро “Університет”
  • Філія на борщагівці (НАУ):
    • Адреса: Київ, просп. Любомира Гузара 1
    • Розташування: У будівлі НАУ корпус №8, поряд із швидкісним трамваєм
  • Філія на Воскресенці:
    • Адреса: Київ, вул. Старосільська 2
    • Розташування: У будівлі навчального закладу ВПУ №25

Чому обирають нас?

• Професійні інструктори: Наші інструктори мають багатий досвід і знання в галузі водіння. Ми дбаємо про ваш комфорт та впевненість на дорозі.
  • Гнучкий графік занять: Ранкові групи, вечірні та групи вихідного дня. Підходить під будь-які ваші можливості.
  • Навчання за низькими цінами: Ми цінуємо вашу довіру і прагнемо надати найкращий досвід навчання водінню за доступними цінами.
  • Нові навчальні автомобілі у відмінному технічному стані, чисті та доглянуті.
  • Індивідуальний підхід до кожного студента: Ми гарантуємо, що ви будете готові до іспитів та отримаєте права водія з мінімальними витратами часу та коштів.

Не пропустіть свій шанс навчитися водінню від справжніх професіоналів своєї справи за найвигіднішою ціною! Запишіться сьогодні і почніть свій шлях до безпечного та впевненого водіння. 🚗🚦

Філії на карті