fbpx

Філії Автошколи ЮТС

Автошкола ЮТС в Києві

Наші автошколи розташовані в кількох районах міста Києва для максимальної зручності наших учнів. Наші Автошколи знаходяться: в Центрі міста, Борщагівський район та на Воскресенці.

В Центрі

Автошкола знаходиться біля виходу зі ст. метро Університет за адресою вул. Пирогова 9. У будівлі університету НПУ ім. Драгоманова, цокольне приміщення.

Автошкола ЮТС Борщаговка

На Борщагівці

Автошкола знаходиться біля швидкісного трамвая за адресою пр-т. Любомира Гузара 1. У будівлі університету НАУ корпус №8.

Автошкола ЮТС Воскресенка

На Воскресенці

Автошкола знаходиться на Воскресенці за адресою вул. Старосільська 2. У будівлі навчального закладу ВПУ №10.

Ласкаво просимо до автошколи №1 у Києві!

Ми – лідери в галузі авто навчання у столиці, і ми раді запропонувати вам найкращі послуги навчання водінню за доступними цінами. Наші філії розташовані по всьому Києву, щоб забезпечити вам зручний доступ до якісних автомобільних курсів. Наші філії знаходяться за такими адресами:

  1. Національний Авіаційний Університет (НАУ) Адреса: Київ, пр. Любомира Гузара 1
  2. НПУ ім. Драгоманова (ст. м. Університет) Адреса: Київ, вул. Пирогова 9
  3. ВПУ №25 на Воскресенка Київ, вул. Старосільська 2

Для всіх бажаючих навчитися керувати автомобілем ми надаємо широкий спектр навчальних програм і курсів, щоб задовольнити потреби кожного студента. Наші інструктори – професіонали, які мають багатий досвід і знання в галузі водіння. Ми дбаємо про ваш комфорт та впевненість на дорозі.

Наші ключові переваги:
– Навчання водінню за доступними цінами.
– Гнучкий графік занять, що підходить під ваші потреби.
– Підтримка та допомога у підготовці до складання іспитів.
– Навчальні автомобілі із сучасним обладнанням та повним страховим покриттям.
– Індивідуальний підхід до кожного студента.

Не пропустіть свій шанс навчитися водінню від справжніх професіоналів своєї справи за найвигіднішою ціною! Наші курси доступні для всіх, і ми гарантуємо, що ви зможете здати на права з нами без зайвих витрат і стресу.

Зробіть перший крок до отримання посвідчення водія з нами. Запишіться сьогодні та почніть свій шлях до безпечного та впевненого водіння у Києві.

Зробіть ваш перший крок до отримання прав водія з нами. Запишіться сьогодні та почніть свій шлях до безпечного та впевненого водіння у Києві. Наша автошкола пропонує різні тарифи на курси водіння, від недорогих до повних тарифів, а також індивідуальні та групові заняття, щоб адаптуватися до вашого графіку. Ми гарантуємо, що ви будете готові до іспитів та отримаєте посвідчення водія з мінімальними витратами часу та коштів.

У нас немає прихованих платежів чи неприємних сюрпризів. Ми цінуємо вашу довіру та прагнемо надати найкраще навчання водінню у Києві. Зверніться до нас сьогодні, і ви виявите, що отримання посвідчення водія може бути простим і доступним. Наші інструктори будуть поряд з вами на кожному етапі навчання, допомагаючи вам стати впевненим та відповідальним водієм.

Обираючи нашу автошколу – отримайте надійність та доступність. З нами ви пройдете цей шлях до отримання посвідчення водія безпечно та якісно!