Автошкола в Ставищах

Складання на права в Києві в Атошколі ЮТС Найкращі курси водіння в Києві ⏩ Інструктори та викладачі - Профі Гарантія складання іспитів 2024

Наша Автошкола ЮТС тепер працює і в смт. Ставище Київської області. Всі охочі хто проживає на території Ставищанської громади або в прилеглих селах та містечках, можуть навчатися в нашій автошколі та отримати посвідчення водія категорії “В”.

Всі наші викладачі та інструктори – дипломовані та досвідчені професіонали своєї справи з багаторічним досвідом роботи. Навчаючись в нашій автошколі ви можете бути впевненими в якості навчальної програми та її ефективності! Всі наші учні впевнено почувають себе на дорозі та точно знають як поводити себе в разі будь-яких не передбачуваних ситуацій.

⚠️ Практичні заняття з водіння можуть проводитись як в м. Києві, так і в смт. Ставище! (Можливий Mix 😉)

Наше гасло – Вкладати душу в кожного учня, адже від цього залежить безпека на дорозі!

Скільки триває навчання в автошколі?

Переважно повний курс навчання триває близько 2,5 місяці. Проте, є декілька факторів які на це впливають:

• якість засвоєння інформації та успішність студента
  • завантаженість в сервісних центрах МВС
  • інші зовнішні фактори

Як проходять заняття з теорії?

Одна із ключових переваг нашої автошколи це можливість навчання онлайн 💻 Все, що вам потрібно це – комп’ютер, планшет або смартфон та доступ до мережі інтернет 😉 🤷‍♂️

Перший етап навчання це – теоретична частина яка проходить в форматі онлайн за допомогою додатків “Google Meet” або “Zoom”.

В які дні та години проводяться заняття?

Для зручності навчання ви можете обрати найзручніший для вас час занять. В нашій автошколі є декілька варіантів занять.

Будні дні:👇

• понеділок та середа з 9:00 по 11:00
  • понеділок та середа з 14:00 по 16:00
  • понеділок та середа з 19:00 по 21:00
  • вівторок та четвер з 17:00 по 19:00

Вихідні дні:👇

• субота з 10:00 по 14:00

Наші автомобілі

Інші популярні питання

1. На яких автомобілях проходить навчання?

– Ford Fusion 2008 р. (механіка)
    – Peugeot 207 кабріолет 2007 р. (автомат)

2. Яка тривалість занять?

Тривалість практичних занять з водіння складає дві академічних години (1.30 год.) або 20 км. пробігу.

3. Оплата та вартість?

Вартість навчання в автошколі залежить від обраного пакету. Мінімальна вартість складає 9 900 грн. та включає в себе всі витрати на весь період навчання детальніше 👉тут. Також в нашій автошколі є можливість оплати частинами деталі уточнюйте у адміністратора школи.

4. Які документи потрібні для запису в автошколу?

– 4 фотокартки розміром 3х4
    – медична довідка – форма №083/0
    – копія паспорта (сторінки 1, 2 та прописка)
    – копія ІПН