fbpx

Відгуки про Автошколу ЮТС

Отзывы о Автошколе ЮТС

Тут ви можете залишити свій відгук про Автошколу ЮТС. Ми хочемо стати кращими і тому завжди читаємо Ваші відгуки та вдосконалюємось завдяки цьому!

7 Comments

Ольга Ткаченко · October 24, 2023 at 3:52 pm

Щиро рекомендую автошколу ЮТС!!! Всі мої очікування були виправдані! Прекрасна команда професіоналів і людей які вболівають за свою справую.
Гуру теорії ПДР Володимиру – доказ того, що з талановитим викладачем навіть нудне може бути цікавим та захопливим!
Дякую, найкращим інструкторам Максиму та Олександру, за терпіння, професіоналізм, за гнучкість, нестандартність, за гумор та віру в мене)))
Дякую, адміністратору Діані і Тетяні, за вирішення всіх організаційних питань.
Директору Олександру, бажаю реалізації всього задуманого, перемоги на невидимому фронті. Нехай грамотних водіїв, заряджених енергією позитиву, буде більше на наших дорогах)))

Вікторія · July 25, 2023 at 9:51 pm

Чудова школа! Чудове керівництво, професійний персонал та доглянуті, комфортні авто! ЮТС у мене тепер one love!))) Прибіжу до них ще на парочку занять і на АКП перед покупкою власного авто)! Завдяки їм змогла отримати водійське посвідчення і впевнені практичні навики дійсно, без “додаткових оплат” і всього за місяць, так як і хотіла!
Саме по цій причині опинилася в ЮТС, так як перед тим, закінчивши повний курс в іншій школі ( а це, на хвилиночку, 7 місяців враховуючи і курси й очікування до здачі) ,
мені “не пощастило”) здати практику за всі 3 спроби. А враховуючи мій намір, “домовлятися” не входило ні в бюджет, ні в список бажань) Я дуже рада, що ЮТС зустрілися мені на шляху!
Мені порадили скільки краще взяти занять на докатку, перед повторною подачею на практичний іспит, все порахували, пояснили, допомогли заповнити необхідні документи, адміністратор заморочилася навіть з МОЇМИ (це як би мої проблеми, адже так Вам скажуть будь-де) документами на подачу і дістала якось моє свідоцтво про закінчення попереднього курсу, яке мені “не могли” дати чомусь ні та школа, ні МРЕО!!
Також, велика подяка інструктору Олександру! Заняття – кайф)) Навчить спокійно, з посмішкою та музичкою впевнено катати просторими вулицями міста або ж вузькими провулками менших населених пунктів області.
Ото ж тепер, рада та спокійна, законно катаю по справах скрізь, де потрібно! 🙂 Тому, ЮТС однозначно – рекомендасьйон))) усім майбутнім водіям, а школі – процвітання, побільше вдячних випускників, рівних і безпечних доріг та адекватних працівників наших держ.органів))) ДЯКУЮ!

Роман · July 7, 2023 at 2:00 pm

Чудові курси по теорії, все просто і зрозуміло, після них впевнено і без нервів склав іспит. Також дякую інструкторам з водіння, поки я за кермом ще жодна людина, тваринка чи машина не постраждали. Всім раджу ці курси!

Марія Баландіна · July 7, 2023 at 12:08 pm

Якщо ви хочете досконало знати теорію і впевнено почувати себе за кермом – рекомендую автошколу «ЮТС». Особливо хочеться подякувати викладачеві з теорії Володимиру (офлайн заняття, НАУ) за детальне, максимально зрозуміле та легке викладання матеріалу у поєднанні з відеоматеріалом. Успішне складання теорії забезпечено. І окремо хочеться подякувати інструкторам Максиму та Олександру за впевненість за кермом та лайфхаки.

Анастасия Мищенко · February 22, 2020 at 5:38 pm

В результате обучения я была уверена в успешном прохождении экзамена – и так и вышло!) Большое спасибо инструкторам Олегу (МКП) и Юрию (АКП) – опытным, доброжелательным и требовательным, занятия были одно удовольствие!)

Сергей Чудий · October 27, 2019 at 9:19 pm

Когда я шел в автошколу, то сомневался, что научусь нормально водить машину, так как до этого ни разу не сидел за рулём!! Я был приятно удивлён, что после окончания школы благодаря опытному инструктору Александру, я могу уверенно водить машину и хорошо знать правила дорожного движения!!
Не жалею, что пошел именно сюда!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *