Автошкола на Воскресенці

Вище професійне училище №25

ул. Старосільська 2

063 825-11-63

Раді вітати тебе в автошколі на Воскресенці – ЮТС “Ютекс-Транс-Сервіс”.

Ми спеціалізуємося на навчанні водіїв транспортних засобів категорії «В» та готові поділитися з тобою деякими цікавими деталями про наші унікальні курси водіння на троєщині.

Наші досвідчені викладачі та інструктори використовують власні методичні розробки, щоб забезпечити тобі як якісні теоретичні та практичні знання. У нас ти освоїш не лише основи водіння, а й навчишся реагувати у нестандартних ситуаціях на дорозі.

Ми пишаємося тим, що наші учні почуваються впевнено на дорозі і знають, як поводитись у разі несподіваних ситуацій. Наші водійські курси включають базові курси, а також ми додатково навчимо тебе управлінню автомобілем під час заносу, зупинці транспортного засобу у разі відмови гальмівної системи та мистецтву паркування.

Наш унікальний підхід до навчання водіїв полягає у тому, що ми вкладаємо душу у кожного учня. Ми переконані, що від цього залежить не лише їхнє здоров’я, а й безпека всіх учасників руху на дорозі!

Наші викладачі – це дипломовані спеціалісти з великим практичним досвідом. Ми любимо свою справу і завжди викладаємося на 120% для того, щоб ти отримав не лише базові навички водіння, а й задоволення від самого процесу навчання.

Хочемо наголосити, що наша автошкола на троєщині пропонує конкурентоспроможні ціни, а навчання проводиться з використанням найсучасніших методик. Якщо ти готовий почати свій шлях до водійської майстерності, залиш заявку прямо зараз 👇 😉

Чекаємо на тебе на наших курсах водіння на Воскресенці, де професіоналізм зустрічається з індивідуальним підходом!

Філія на карті Google