Автошкола ЮТС Філія – НПУ

Філія Автошколи ЮТС
Національний Педагогічний Університет, корпус 8

вул. Пирогова 9

Відкрий для себе захопливий світ водіння та здобудь навички, які зроблять тебе впевненим на дорозі!

Наша автошкола ЮТС в центрі Києва – ідеальне місце для того, щоб освоїти водійське мистецтво. Знаходимося у корпусі університету НПУ, поруч із метро Університет. Пропонуємо навчання водіїв транспортних засобів категорій «В» та «А».

Особливості нашої автошколи:

• Досвідчені викладачі та інструктори: Наші фахівці мають багатий практичний досвід та використовують власні методичні розробки для забезпечення вам якісних теоретичних та практичних знань.
  • Якість навчання: Ми не лише вчимо основам водіння, але й навчаємо, як вести себе в непередбачуваних ситуаціях на дорозі. Вас навчать керувати автомобілем під час заносу, зупинятися при відмові гальм та паркуватися на вузьких паркомісцях.
  • Безпека та здоров’я: Ми прагнемо забезпечити вашу безпеку на дорозі, вкладаючи душу в учня. Розуміємо, що ваше здоров’я і безпека залежать від якості нашого навчання.

Переваги наших курсів:

• Онлайн та офлайн навчання теорії: Ми пропонуємо зручні варіанти навчання теорії – як онлайн, так і офлайн. Оберіть той, який вам підходить найбільше.
  • Оплата частинами: Розуміємо, що навчання може бути значною фінансовою витратою. Тому пропонуємо можливість оплати за навчання частинами – до 4-х платежів.
  • Нові автомобілі: Ви навчатиметесь на сучасних, технічно справних, комфортних та добре обладнаних автомобілях.
  • Без додаткових оплат: Вартість навчання включає всі необхідні матеріали для навчання та додаткові послуги, без додаткових витрат.

Ми любимо свою роботу і ставимо перед собою завдання допомогти вам отримати права швидко та якісно. Приєднуйся до сім’ї наших задоволених учнів вже сьогодні! Запишись на навчання зараз і отримай перше заняття БЕЗКОШТОВНО. Без ризику та зобов’язань! Ми впевнені, що ви залишитеся задоволені якістю нашого навчання та обслуговування.

Філіал на карті